Vücuda Hiçbir Şey Girmezse , Yamalar Nasıl Çalışır ?
LİfeWave Bantları , gelişmiş bir fototerapi şeklidir. Bantlar vücut ısısı ile uyarıldığında kızılötesi ve görünür bantta düşük ışık seviyelerini yansıtan organik kristaller içerir.  Vücuda yerleştirildiğinde , bantlar sinirleri uyarır ve günümüzde piyasada bulunan başka herhangi  bir ürünle elde edilemeyen sağlık yararları elde etmek için cilde işaret eder. FTIR ( Fourier Transform Infrared ) bu fenomeni doğrular.

Bantların Kullanımı Güvenli Midir ?
Bantlar transdermal değildir. Yani vücuda hiçbir şey girmez. Ek olarak, LifeWave hipoalerjenik bir yama yapıştırıcı kullanır. Sağlık probleminiz varsa , LifeWave ürünlerini kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışın.

Bantlar Bağımsız Olarak Test Edildi Mi ?
LifeWave , bant ürünlerinin sağlığı ve sağlık durumunu iyileştirdiğini kanıtlayan yetmişin üzerinde klinik çalışmayı tamamladı. Kamuya açık klinik araştırma çalışmalarının tam bir kütüphanesi için, Lifewave web sitesini ziyaret ediniz ve bilim sayfasına bakınız.

Bantları Vücuduma Ne Kadar Süre Takabilirim ?
Bantlar , on sekiz saate kadar kullanılabilir. Kullanımdan sonra bandı atın ve her kullanımda yeni bir bant kullanın.

Herhangi Biri , LifeWave Yamasını Kullanabilir Mi ?
Ciddi sağlık problemi olan herhangi bir kişinin, bantları kullanmadan önce  bir sağlık uzmanına başvurması istenir. Ayrıca, hamile ve / veya emziren kişiler bantları kullanmamalıdır.

En İyi Sonuçları Elde Etmek İçin Bantları Nereye Uygularsınız ?
Her bir bant ürünü , kullanım talimatları ile birlikte  kendi önerilen yerleşim listesine sahiptir. Her ürün için önerilen yerleşmeler için, uygun kullanım kitapçığına bakınız.

Bantlar Birleştirilebilir Mi ?
Evet. Farklı bant türleri aşağıdaki şekillerde birleştirilebilir :
Silen Nights : Genellikle geceleri sessiz ve tek başınıza kullanmanızı öneririz. Ancak, acı çeken kişiler onu IceWave ile birlikte kullanmak isteyebilir. IceWave’in gece uyumasını zorlaştırdığını fark ederseniz sadece Silen Nights’ı kullanmaya devam edin.

Energy Enhancer : Bir set Energy Enhancer Bant kullanılması tavsiye edilir. Ancak , iki setin birlikte kullanılması olabilir. Enerji artırıcı bantları ayrıca Y-AGE AEON ve Y-AGE CARNOSINE ile birlikte kullanabilirsiniz. Energy Enhancer Bantları, Y-AGE GLUTATYON  ile birlikte kullanmak da kanul edilebilir.
Y-Age Bantları : Y-Age ürünlerinden herhangi ikisini birlikte kullanmak sorun değildir fakat üç Y-Age ürününün tümünü aynı anda kullanılması önerilmemektedir.

SP6 Complete : SP6 Complete , yukarıda açıklanan  enerji artırıcı bantları ile aynı şekilde Y-Age ürünleri ile birlikte ya da tek başına kullanılabilir.
IceWave : IceWave tek başına ,Silent Nights ile birlikte kullanılabilir ya da yukarıda açıklanan enerji artırıcı bantları ile aynı şekilde Y-Age bantları ile birlikte kullanılabilir.